Aktualności
13.07.2016
Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego zorganizują przyjazd do Poznania reprezentantów branży drzewnej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pobyt delegacji z Bliskiego Wschodu na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016 to niezwykła szansa na zacieśnienie relacji i wypracowanie możliwości współpracy z tamtejszym rynkiem.

[ więcej ]


11.07.2016
Drema Dzieciom – to idea, w ramach której odbywają się dwa przedsięwzięcia: Fabryka Mebli na Żywo oraz Polska Fabryka Mebli. Szczytny cel przyświecający uczestnikom oraz fakt, że wszystkie wykreowane produkty są przekazywane na cele charytatywne sprawiają, że projekt Drema Dzieciom nabiera szczególnego charakteru i cieszy się dużym zainteresowaniem, tak firm i partnerów, jak i samych uczestników.

[ więcej ]


21.06.2016
Użyj suwaka i przenieś się w czasy, gdy wytworni mężczyźni nosili meloniki, kobiety nie rozstawały się z parasolkami nawet w upalny dzień, a Targi Poznańskie były dopiero oseskiem!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Zapraszamy na największe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej: MEBLE POLSKA 2017 - Poznań, 14-17.03.2017

Zobacz:

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi